ژل های پاژ و اکرامید

ژل‌هایی از جنس پلی اکریل آمید هیدروژل با نام تجاری پاژ جزو فیلرهای دایمی هستند که از سال۱۳۸۰ استفاده آن بسیار رایج شده بود که به دلیل حجم‌دهی زیاد و ماندگاری بالا مورد استقبال بسیاری از پزشکان و مراجعین قرار گرفته شد. ژل پاژ محصول کشور اوکراین در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر وارد شد. ژل پاژ شامل ۹۷٫۵ درصد آب و ۲٫۵ درصد پلی اکریل امید است و نحوه تزریق آن با کلیه فیلرهای دیگر کاملا متفاوت است.
تخلیه ژل پاژ : پزشکان هر چه سریعتر باید این ژل را تخلیه کنند زیرا با گذر زمان باعث سفتی ژل می‌شود به تدریج باعث بدشکل شدن صورت و عدم امکان تخلیه خواهد شد و حتی افرادی که بعد از تزریق دچار هیچ مشکلی نمی‌شوند بعد از جراحی‌های دیگر که در صورت خود انجام می‌دهند و یا حتی دندانپزشکی! زمانی که داروهای بی‌حسی به صورتشان تزریق می‌شود ژل پاژ تحریک می‌شود و واکنش نشان می‌دهد و لازم است که سریعا تخلیه شود و در صورت تخلیه نشده صورت دچار آبسه می‌شود به این نوع تخلیه، تخلیه اورژانسی می‌گویند.
به دو دليل از ژل پاژ براي گونه استفاده می‌شود: يكی اين كه ميزان ژل‌های ديگر مانند آكراميد يك سی‌سی بوده كه براي گونه كم می‌باشد، زيرا برای لاغری صورت و يا گونه‌گذار‌ی در هر طرف صورت نياز به حداقل 2 سی‌سی ژل می‌باشد كه با توجه به ترميم رايگان، در كل برای دو طرف صورت 6 سی‌سی ژل مورد نياز می‌باشد دوم اينكه استفاده از ژل‌های ديگر هزينه بسيار بالايي دارد و امكان استفاده از اين ژل‌ها بسيار كم‌تر می‌باشد.
ژل اکرمید : پل آکوامید محصول دانمارک هم وارد شد که هنوز هم در اروپا و امریکا استفاده می‌شود و طبق نظر متخصصین و صاحب نظران استفاده آن عوارض ژل پاژ را ژل‌های دائم حداقل تا 6 سال ماندگاری دارند ژل‌های موقت مثل كلاژن‌ها و هيالورونيك اسيدها بوده و اسامی مختلفی مانند ژوودرم، روفيلان، روي درم، ماتريدكس و… دارند.
تفاوت بين ژل‌های پاژ و اكراميد چيست؟ ایجاد عوارضی همچون حساسیت نسبت به نوع آکرامید خیلی کم‌تر می‌باشد و با توجه به اینکه فرمول هر دو ژل دارای ماندگاری یکسانی می باشد تفاوت عمده در میزان درجه خلوص و مواد افزودنی به ژل پاژ و بسته بندی و تکنولوژی تولید آنهاست و ژل پاژ برای جاهای ظریف مانند لب و خط خنده مناسب نمی‌باشد.

0

ژل های پاژ و اکرامید

44426690-44480185

اتوبان همت غرب- بعد از خروجی ستاری جنوب -خیابان کبیری طامه ( شاهین شمالی ) -خیابان بهار- جنب بیمارستان عرفان نیایش - بیمارستان فوق تخصصی امید - کلینیک تخصصی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک زیبایی دکتر سعید کاظمی محفوظ می باشد  طراحی و توسعه وب سایت لند پلاس