تکنیک انجام تخیله ژل

قبل از هر اقدامی برای تخلیه ژل ، به شرط اینکه مورد اورژانس وعفونت نباشد باید حجم و محل ژل تزریقی مشخص شود بهترین روش تصویر برداری است ولی راحت تر وارزان تر از آن سونوگرافی است که با دقت کافی می تواند محل وحجم ژل تزریقی را گزارش کند بعد از تعیین محل ، با بی حسی موضعی ودر شرایط کاملا استریل می توان قدام به تخلیه ژل کرد لازم به ذکر است امکان تخلیه کامل ژل با سرنگ نیست وبهترین روش ، برش جراحی در مناطق است که امکان جاگذاری بعدی نباشد . بعد از ایجاد برشی کوچک در محلی که قبل معین شده ، به کمک فشار انگشتان تمای ژل را می توان تخلیه کرد . در صورت سخت شدن ژل های تزریقی چند سال یا چسبیدن آن به بافت ، می توان از ساکشن با کانول مخصوص استفاده کرد نکته مهم انجام چند نوبت شست وشوی محل ژل با سرم استریل وآنتی بیوتیک است . در اینجا باید با حوصله ودقت کافی اقدام به چند نوبت شست وشوی محل کرد تا تمام ژل ها با شست وشو خارج شوند البته به رغم تمام دقت وتلاش برای تخلیه ژل ممکن است نتوان تمامژل را تخلیه کرد ، چون میزان برش پوستی بسیار کوچک است و از طریق یک یا 2 برش چند میلی متری ، به سختی می توان تمام حجم ژل را که گاهی بسیار سخت می شود تخلیه کرد گاهی دیده شده که بعضی از همکاران به دلیل نگرانی از امکان ماندن اثر برش پوستی از داخل دهان اقدام به تخیله ژل می کنند که به 2 دلیل توصیه نمی شود اول اینکه میکروب های داخل دهان بسیار بیشتر از پوست هستند و به شدت ریسک عفونت را بالا می برند دوم به دلیل دسترسی ناکافی از طریق حفره دهان ، امکان تخیله کامل شست وشو محل ژل کمتر شده که می تواند احتمال عفونت را بالا ببرد
پاسخ به سوالات شایع : چند سال قبل تزریق ژل دائمی داشته ام ولی فعلا مشکلی با آن ندارم،آیا لازم است تخلیه ژل انجام دهم ؟ به دلیل جذب نشدن ژل واحتمال زیاد عوارض ناشی از این ژل ها توصیه به تخلیه کامل ژل در اولین فرصت است در صورت ایجاد عارضه احتمال بدفرمی های ماندگار در صورت به شکل ناهمواری ها وچسبندگی های شدید وجود دارد .
مدتی قبل تزریق ژل دائمی برای برجستگی گونه ها داشتم واکنون مایلم که تزریق چربی کامل صورت انجام دهم ،چه باید کرد ؟ ابتدا باید تمام ژل ها تخلیه شده و مدتی بعد که التهاب زیر پوست از بین رفت ،می توان اقدام به تزریق چربی کرد به طورکلی برای انجام هر اقدام جراحی زیبایی و غیر آن مناطقی که تزریق ژل ماندگار انجام شده باید ژل تخلیه شود .
تزریق ژل پاژ در لب ها داشتم ودر حال حاضر مشکل ندارم ،آیا می توان بدون تخلیه ژل تزریق چربی در ناحیه زیر چشم وگونه داشته باشم ؟ بله ، در این مورد می توان بدون تخلیه ژل ناحیه لب ها اقدام به تزریق چربی سایر نقاط کرد هرچند توصیه بر این است ،ژل پاژ تخلیه شود حتی اگر عارضه ای تا این زمان ایجاد نکرده باشد .

1
+1

تکنیک انجام تخیله ژل

44426690-44480185

اتوبان همت غرب- بعد از خروجی ستاری جنوب -خیابان کبیری طامه ( شاهین شمالی ) -خیابان بهار- جنب بیمارستان عرفان نیایش - بیمارستان فوق تخصصی امید - کلینیک تخصصی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک زیبایی دکتر سعید کاظمی محفوظ می باشد  طراحی و توسعه وب سایت لند پلاس