تخلیه ژل پاژ

هدف از تزريق ژل، افزايش زيبايي صورت است، مانند هر روش دیگری که در زیبایی صورت استفاده می شود قوانین و استانداردهایی برای تزریق بی خطر و ایمن ژل وجود دارد هر گونه بی توجهی نسبت به اجرای این استانداردها، فقط به زیبایی شما آسیب می رساند اگر شما به دلیل تزریق ژل دچار عارضه شده اید، من به شما اطلاعاتی میدهم که به بهترین شکل ممکن بتوانید وضعیت خود را بهبود بخشید.
برای درمان عوارض ژل، پزشک به اطلاعات زیر نیاز دارد
نوع ژل : تشخیص نوع ژل در انتخاب روش درمان (دارویی یا جراحی)، بسیار موثر است لازم نیست هر عارضه ای از ژل را با تخلیه ژل و یا با جراحی درمان کنیم بسیاری از عوارض را می توانیم بدون جراحی و تنها با درمانهای دارویی برطرف نماییم .
مقدار و محل ژل تزریق شده : در معاینات معمولی و سونوگرافی از محلی که ژل تزریق شده، گاهی نماهایی دیده می شود که برای تفسیر آنها و برای تصمیم گیری دقیق، نیاز به دانستن محل و مقدار تزریق ژل داریم به عنوان مثال اگر حجم کیستی که در سونوگرافی دیده می شود بیشتر از حجم ژل تزریق شده باشد، ما متوجه می شویم که بدن به ژل مذکور واکنش نشان داده و ممکن است در هنگام تخلیه ژل، با آبسه و عفونت روبرو شویم.
آیا شما قبلا اقدام به تخلیه ژل کرده اید؟ در هر بار تخلیه ژل صورت یا تخلیه ژل لب ، بافتهای فیبروز و اسکارهای زیر پوستی تشکیل می شود که باعث می شود امکان موفقیت برای تخلیه های بعدی کاهش یابد، لذا بهتر است از همان ابتدا پزشکی که مهارت کافی برای تخلیه ژل دارد اقدام به درمان شما نماید از دستکاری بی مورد و انجام روشهای مختلف طب سنتی در ژلهایی که عارضه دار شده اند باید به شدت پرهیز نمود.
مدت زمانی که از تزریق ژل می گذرد چقدر است؟ گاهی اتفاق می افتد که بیمار به دلیل قضاوت عجولانه خود، بلافاصله بعد از تزریق ژل صورت یا تزریق ژل لب، تقاضای تخلیه آن را می دهد در چنین مواردی باید در نظر داشت که تخلیه ژل در بهترین شرایط ممکن انجام گردد تا دقت پزشک برای انجام این کار بالا باشد در مواردی که ژل به تازگی تزریق شده است، بافتها دچار تورم بیش از حد می باشند و این امر مانع از مشخص کردن مکان دقیق ژل می شود این حالت برای تخلیه ژل مناسب نیست و باید تا برطرف شدن صبر نمود هچنین در مواردی که به دلیل عفونت بافتها دچار سلولیت و التهاب شدید می باشند هر گونه دستکاری برای تخلیه ژل لب یا تخلیه ژل صورت نه تنها موثر نیست بلکه می تواند عوارض ژل را تشدید نماید بعد از معاینه دقیق و سونوگرافی از محل تزریق ژل، با پزشک خود برای انتخاب روش تخلیه ژل لب یا تخلیه ژل صورت و برطرف نمودن عوارض ایجاد شده مشورت کنید .

-1
1

تخلیه ژل پاژ

44426690-44480185

اتوبان همت غرب- بعد از خروجی ستاری جنوب -خیابان کبیری طامه ( شاهین شمالی ) -خیابان بهار- جنب بیمارستان عرفان نیایش - بیمارستان فوق تخصصی امید - کلینیک تخصصی

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای کلینیک زیبایی دکتر سعید کاظمی محفوظ می باشد  طراحی و توسعه وب سایت لند پلاس